Zarabianie w Internecie

Zarabianie w Internecie – praca dodatkowa czy biznes online?

Duże zamieszanie tworzą ci, którzy piszą po prostu o pracy w Internecie, nie rozróżniając wielkich, internetowych przedsięwzięć i prostych, pojedynczych zleceń. Internet daje mnóstwo możliwości, z czego jedne mogą posłużyć jako zwyczajne dorobienie do pensji, a drugie mogą wręcz zrewolucjonizować nasze życie zawodowe. Oczywiście pozostaje pytanie – co wybrać? Czy lepszy będzie dla nas wielki biznes online, czy może jakieś proste zadania realizowane jako freelancer? Tu wszystko zależy od nas samych.

Zarabianie w Internecie, które polega na prowadzeniu własnej, internetowej firmy, to duże i trudne wyzwanie. Pomijając już wszystkie formalności w Urzędach, musimy zadbać o księgowość (i często jest to księgowość internetowa, którą należy prowadzić samodzielnie!), wirtualne biuro, profesjonalną kampanię reklamową. Warto postawić sobie więc pytanie, czy jesteśmy to w stanie udźwignąć? Może lepiej być freelancerem i jedynie przyjmować zlecenia? W wielu przypadkach na pewno będzie to bardziej adekwatne.

Witaj na moim serwisie o biznesie i finansach! Od lat z powodzeniem prowadzę swoją firmę która osiągnęła sukces, dlatego postanowiłem się podzielić moją wiedzą z Wami, moimi czytelnikami. Mam nadzieję, że moje artykuły okażą się pomocne !